tālrunis: (+371) 66 333 000   mobilais: (+371) 29 110 210   e-pastsinfo@ulsi.lv   pieteikumi
 

TELEKOMUNIKĀCIJU RISINĀJUMI UZŅĒMUMIEM

Par uzņēmumu

Par uzņēmumu.

Sabiedrības ar ierobežotu atbildību "ULSI" pamatdarbība nemainīgi no tās dibināšanas 1996.gadā ir telekomunikāciju nozare. Vakar telefonu centrāles, šodien- IP balss telefonijas sistēmas, datu pārraides tīkli un iekārtas, pieslēgumi pie dažādiem publiskā telefonu tīkla (PSTN) operatoriem, zvanu un kontaktu centri, telefonu sarunu datu statistiskā apstrāde, radiosakari, tas viss joprojām ir ikdienas darbs un piedāvājums klientiem.

Šodien klientiem ne vienmēr vajag "lētāk". Saziņai nav jābūt lētai, saziņai ir jābūt drošai. Tieši tāpēc mēs neapņemamies nodrošināt pakalpojumu pieejamību 99,999% viena gada laikā, jeb "piecus devītniekus". Kad mums to pieprasa, mēs ejam projām. Toties ar mums klients saprot, cik stipra ir viņa telekomunikāciju iekārtu ķēde un kur ir ķēdes vājākie posmi. Mēs palīdzam, lai šī ķēde būtu cik iespējams stiprāka.

Jā..., "pieci devītnieki" nozīmē, ka pakalpojuma nepieejamības laiks viena gada laikā var būt ne vairāk kā piecas ar pusi minūtes. Mēs zinām, ko mēs varam un zinām, ko var pasaule.